Наші учасники

Дійсні члени

ДП «НАЕК «Енергоатом»

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» створено у жовтні 1996 року. Компанія є оператором усіх діючих атомних електростанцій України. Її основна мета — збільшення виробництва електроенергії та коефіцієнта використання встановленої потужності АЕС за умови постійного підвищення рівня безпеки експлуатації.

ДП «СхідГЗК»

Східний гірничо-збагачувальний комбінат - це один з 28 уранодобувних центрів світу, серед яких він знаходиться в першій десятці,а також є найбільшим у Європі. Східний гірничо-збагачувальний комбінат – єдине в Україні підприємство, що забезпечує видобуток природного урану і виробництво його оксидного концентрату.

ПрАТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об'єднання «Імпульс»

Основні напрямки діяльності - розробка, виробництво та впровадження програмно-технічних комплексів АСУ ТП для різних галузей промисловості: атомної і теплової енергетики, хімії, нафтохімії, металургійної, газової та інших.

ПАТ «Науково - виробниче підприємство «Радій»

Сьогодні науково-виробниче підприємство «Радій» є провідним на Україні розробником і постачальником програмно-технічних комплексів для систем забезпечення безпечної експлуатації атомних електростанцій. За час своєї діяльності фахівцями підприємства розроблені унікальні технології, які не мають аналогів в світовій практиці, що визнано рядом міжнародних експертних організацій.

АТ «Південтеплоенергомонтаж»

Історія товариства нерозривно пов’язана з історією розвитку енергетики Радянського Союзу. За минулі 85 років роботи, товариство пройшло великий шлях розвитку – від монтажу котлів, парових машин, турбін, технологічного обладнання промислових підприємств невеликої потужності до монтажу обладнання ТЕС з турбогенераторами потужністю 800 МВт, парогенераторами - 2650 тон пари на годину, монтажу обладнання АЕС з реакторами та турбогенераторами потужністю 440 та 1000 МВт.

НВП «Хартрон-Енерго Лтд.»

Розробка, виготовлення, поставка та супровід радіоелектронної апаратури для систем управління атомних та теплових електростанцій

Об’єднання «Ядерний страховий пул»

Об'єднання страховиків «Ядерний страховий пул» створено у 2003 р. на виконання міжнародних зобов’язань України за Віденською (1963 р.) Конвенцією про цивільну відповідальність за ядерну шкоду. Положення про Пул затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2003 р. N 953. Основним завданням Пулу є організація та координація страхування і перестрахування українських ядерних ризиків, ризиків при транзитному транспортуванні територією України ядерних матеріалів, прийняття у перестрахування ризиків закордонних ядерних операторів. Страхування цивільної відповідальності операторів ядерних установок є необхідною передумовою для реалізації цілої низки міжнародних проектів у ядерній енергетиці країни, в тому числі – будівництва нового саркофагу на ЧАЕС.

АТ "Харківський науково-дослідний проектно-конструкторський інститут «Енергопроект»

Харківський інститут «Енергопроект» був заснований в 1932 році як проектний відділ тресту «Укренергобуд», що влився до Всесоюзного спеціалізованого проектного тресту «Теплоелектропроект». Основною спеціалізацією інституту з часу його заснування було проектування електростанцій, підстанцій та електричних мереж.

ТОВ "НВП "Моноліт Енерго"

Розробка і постачання програмно-математичного, технічного та інших видів забезпечення інформаційно-керуючих систем (ІКС), програмно-технічних комплексів (ПТК), технічних засобів автоматизації (ТЗА), їх складових частин і підсистем різного призначення (далі по тексту - ПРОДУКЦІЇ) для комплексної автоматизації об'єктів промисловості, атомних, теплових і гідроелектростанцій. Проведення пуско-налагоджувальних робіт, введення в дію ПРОДУКЦІЇ. Сервісне обслуговування ПРОДУКЦІЇ, в тому числі гарантійне обслуговування, авторський нагляд, інженерний супровід, (далі - сервісне обслуговування). Розробка програмного забезпечення різного призначення за вихідними даними замовників. Проведення теоретичних і прикладних досліджень в області автоматизації.

АТ "Турбоатом"

АТ «Турбоатом» — одне з найбільших у світі турбінобудівних підприємств. Спеціалізується на виробництві парових турбін для теплових і атомних електростанцій, гідравлічних турбін для гідроелектростанцій і гідроакумулюючих електростанцій, газових турбін для теплових електростанцій. Здійснює повний цикл виробництва: проектування, виготовлення, постачання, налагодження та фірмове обслуговування турбінного устаткування для всіх типів електростанцій.

ENCONET Consulting G.m.b.H

ENCONET Consulting Ges.mbH - консалтингова компанія, що базується у Відні, яка здійснює свою діяльність на європейському ринку послуг в галузі управління та інжинірингу з 1994 року. Консалтингові послуги, що надаються компанією, охоплюють сфери аналізу, проектування, будівництва, експлуатації, управління, техобслуговування та технічної підтримки ядерних установок та інших комплексних промислових установок.

Асоційовані члени

Державний концерн «Ядерне паливо»

Основною метою діяльності Концерну є: вдосконалення структури управління атомною промисловістю України; розвиток його підприємств-учасників; збільшення обсягу уранового виробництва; сприяння розвитку цирконієвого виробництва для забезпечення отримання трубного прокату; розширення ринків збуту іонообмінних смол; створення виробництва ядерного палива в Україні; провадження інвестиційної, фінансової і зовнішньоекономічної діяльності.

Корпорація "Українські атомні прилади та системи"

Стратегічною метою корпорації є комплексне облаштування промислових підприємств і організацій, що охоплює повний цикл робіт від початку проектування до технічного супроводу в процесі експлуатації. Створення комплексного устаткування, що виконує наступні функції: радіаційний, дозиметричний і радіоекологічний контроль і моніторинг, а також виявлення та ідентифікація ядерних і радіоактивних матеріалів; безпечне поводження з радіоактивними відходами, забезпечення фізичного захисту та радіаційної безпеки об'єктів поводження з радіоактивними відходами, контроль параметрів технологічного середовища промислових підприємств; екологічний контроль та моніторинг промислових підприємств і територій, що знаходяться в зоні їх впливу; модернізація і створення теплоенергетичних установок на основі когерентних технологій. А також, створення автоматизованих систем безпеки і спостереження.

ТОВ "НПП "Атом Комплекс Прилад"

Науково-виробниче підприємство «Атомкомплексприлад» створене у 1991 році. Підприємство здійснює повний комплекс робіт з створення та впровадження систем радіаційного контролю та моніторингу, гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування, методичного та метрологічного супроводу, навчання персоналу, розробки методик вимірювань та підготовки проб. Підприємство має виробничу базу, конструкторське бюро, радіоізотопну лабораторію. При підприємстві працює акредитована лабораторія, що спеціалізується на сертифікації за показниками радіаційної безпеки продукції, призначеної для використання у ядерній енергетиці. Підприємство здійснює поставки обладнання радіаційного контролю за програмами МАГАТЕ, бере участь у проектах Європейської комісії, є представником закордонних фірм в Україні, має досвід участі в державних та європейських тендерах, сертифікації приладів та методик, є корпоративним постачальником НАЕК «Енергоатом».

ПрАТ "Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування"

ПрАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування» - є спеціалізованою організацією, що виготовляє продукцію для об’єктів атомної і теплової енергетики, хімічної промисловості, нафтогазового компелксу і авіакосмічного напрямку. Наявність сучасного виробництва і власної випробувальної бази дозволяє у короткі терміни виконувати весь комплекс робіт: отримання ТЗ – проектування – виготовлення – випробування – постачання замовнику - сервісне обслуговування і ремонт продукції. Основними напрямками діяльності підприємства є: розробка і виробництво трубовпровідної арматури необхідної для систем забезпечення безпеки експлуатації атомних електростанцій; розробка і виробництво малогабаритних пневмогідроагрегатів для різноманітних систем космічної і авіаційної техніки; розробка і виробництво трубовпровідної арматури для ТЕЦ, підприємств нафтової, газової і хімічної промисловості, систем магістрального і місцевого водопостачання, вентиляційних систем.

ПАТ «Сумське НВО»

Публічне акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе», створене в 1896 році, є провідним індустріальним комплексом України в галузі важкого машинобудування. Підприємство спеціалізується на розробці і виготовленні газоперекачувальних агрегатів і компресорних станцій, насосів, компресорів, центрифуг, обладнання для хімічної, газової, нафтопереробної, металургійної промисловості, АЕС та гідроенергетики. На підприємстві функціонують чотири спеціалізовані виробництва, оснащені передовим технологічним обладнанням, сучасними засобами керування і контролю. До складу об'єднання також входять проектний інститут «Укрхімпроект», потужне спеціальне конструкторське бюро і управління монтажу, налагодження та сервісного обслуговування обладнання. НВО ім. Фрунзе виконує всі роботи: від проектування – до здачі об'єктів в експлуатацію, включаючи технічні рішення із підрядом «під ключ». Система менеджменту якості підприємства сертифікована відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2008. На проектування і виготовлення продукції торгової марки FRUNZE є сертифікати, видані відповідними національними та міжнародними органами.

 

ДП "ДНТЦ ЯРБ" sstc.com.ua/