Дирекція

Кухарчук Микола Петрович Генеральний директор

Після закінчення Київського політехнічного університету, в 1980 році приступив працювати в Київський інститут «Енергомонтажпроект» за направленням розробка технологій монтажу теплових та атомних електростанцій. Брав участь у монтажі блоків Рівненської, Запорізької та Чорнобильської АЕС.

З 1993 року працював в Міністерстві палива та енергетики за направленням міжнародне співробітництво: начальник головного управління з міжнародного співробітництва.

З 2002 року працює в ДП НАЕК «Енергоатом» на посаді директора з міжнародного співробітництва.

Ананенко Олексій Михайлович Директор з інституційного розвитку

Після закінчення Московського енергетичного інституту за спеціальністю «Атомні електростанції та установки» шість років працював у реакторному  цеху на Чорнобильській АЕС.

По завершенню роботи на ЧАЕС працював  інженером Київського інституту «Атоменергопроект», начальником  лабораторії Науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки, начальником управління кризисного реагування та аварійної готовності Державний комітет ядерного регулювання України.

З 2011р.- директор з інституційного розвитку Асоціації «Український ядерний форум».

В 1989р. нагороджений Орденом Пошани  за участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в 2005р. - Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за значний особистий внесок у створення Державного комітету ядерного регулювання, розвиток та безпеку ядерної енергетики України.
 

Кошарна Ольга Павлівна Директор з інформаційної підтримки та взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

Після закінчення Московського хіміко-технологічного інституту ім. Д.І.Менделеєва протягом 15 років працювала в науково-дослідних установах м. Києва, протягом 8 років -  в структурних підрозділах Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, у  Державному комітеті ядерного регулювання України (остання посада – начальник управління планування, координації та розвитку ДКЯРУ), далі -  головним науковим співробітником відділу енергетичної та ядерної безпеки Інституту проблем національної безпеки при РНБОУ та провідним науковим співробітником відділу енергетичної та ядерної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України.

З 2011 р. - Директор з інформаційної підтримки та взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Асоціації «Український ядерний форум».

Кандидат хімічних наук з 1985р.

Мерлиця Ірина Леонідівна Директор з організаційних питань та розвитку

Після закінчення Київського педагогічного інституту іноземних мов працювала у туристичному агенстві «Супутник», проектах TACIS, протягом 21 року – у представництві ЕДФ-СЖН-КОЖЕМА (менеджер з розвитку проектів) та у представництві Електісіте де Франс (заступник директора представництва)

Набула другої вищої освіти - Академія зовнішньої торгівлі (1998 – 2000).

З 2016 р -  Директор з організаційних питань та розвитку Асоціації «Український ядерний форум».