Казатомпром продав акції компанії Westinghouse Electric

Корпорація «Toshiba» (далі - «Toshiba») викупила у АТ «НАК« Казатомпром» (далі -«Казатомпром») 10% акцій компанії «Westinghouse Electric» (далі -«Westinghouse»), відповідно до умов Договору про пут опціон.

Сьогодні «Казатомпром» отримав оплату за акції «Westinghouse» в розмірі 522 млн доларів, за раніше реалізоване право на пут опціон.
З урахуванням отриманих за період володіння акціями дивідендів у розмірі 103 млн доларів, «Казатомпром» здійснив повернення вкладених коштів в загальній сумі 625 млн доларів, що перевищило початкові інвестиції в акції «Westinghouse» на 85 млн доларів.
Нагадаємо, що «Казатомпром» придбав акції «Westinghouse» в 2007-му у корпорації «Toshiba» за 540 млн доларів. Згідно з умовами Договору про пут опціон, «Казатомпром» мав право продати свої акції назад корпорації «Toshiba» за фіксованою вартістю 522 млн доларів.
У березні 2017 року американська компанія «Westinghouse» (дочірня компанія японської корпорації «Toshiba») подала клопотання до суду про початок процедури банкрутства, відповідно до статті 11 Кодексу США про банкрутство.

Читай також

Архів