2020

Позиційний документ Асоціації "УЯФ" - "Ринок електроенергії має бути конкурентним для всіх суб’єктів ринку без виключення та обмежень"

Асоціація «Український ядерний форум», підтримуючи реформування ринку електроенергії в Україні, вважає, що створення конкурентного середовища на ринку електроенергії є ключовим фактором, що впливає на розвиток вітчизняного атомно-промислового комплексу та всієї електроенергетики України. Ознайoмитись з представленою позицією Асоціації можна далі... 

ТОВ «НТ-Інжиніринг» - новий асоційований член Асоціації «Український Ядерний Форум»

02 грудня 2020 року ТОВ «НТ-Інжиніринг» прийнято до Асоціації «Український ядерний форум» на правах асоційованого членства. 

Загальні збори Асоціації «Український Ядерний Форум»

02 грудня 2020 року відбулися чергові Загальні збори Асоціації «Український Ядерний Форум», які, зважаючи на карантинні обмеження, було проведено в онлайн-режимі.

Засідання Президії Асоціації «Український Ядерний Форум»

02 грудня 2020 року відбулося чергове засідання Президії Асоціації «Український Ядерний Форум», яке, зважаючи на карантинні обмеження, було проведено в онлайн-режимі.  

Щодо підтримки Асоціацією "УЯФ" звернення УСПП до Президента України щодо необхідності проведення зустрічі з представниками вітчизняного промислового комплексу

Лист підтримано провідними організаціями та об’єднаннями промисловців, роботодавців та підприємців, галузевими  асоціаціями, потужними промисловими підприємствами, в т.ч. і Асоціацією "Український ядерний форум". 

Відкритий лист Європейської атомної промисловості: атомна промисловість ЄС готова відігравати важливу роль у підтримці екологічно чистого економічного відродження на національному рівні та у ЄС

Даний відкритий лист було підписано як 25-ма європейськими компаніями так і рядом ядерних асоціацій, в т.ч. і Асоціацією "Український ядерний форум".  

Позиційний документ Асоціації до Концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року

Асоціація «Український ядерний форум» розглянула «Концепцію «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року», яка була оприлюднена Мінекоенерго України. Ознайoмитись з представленою позицією Асоціації щодо ключових питань Концепції можна далі...

Позиція Асоціації "УЯФ" та ГО "УкрЯТ" щодо ключових питань розвитку атомної енергетики

Асоціація «УЯФ» та ГО «УкрЯТ» розглянули Концепцію державної політики у сфері енергетики та захисту довкілля, за розробку якої відповідає Мінекоенерго України відповідно до Програми діяльності Уряду. Нижче представлені пропозиції до Концепції, а також позиція щодо ключових питань розвитку атомної енергетики з метою спростування деяких помилкових і маніпуляційних тверджень, які містяться в цій Концепції.